Hakkında

Merhabalar ben Semih Fatih Adem. Siz sormadan önce söyleyeyim soyadım Adem. Denizliliyim. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini bitirdim. İrlanda’da Software Engineer olarak çalışıyorum. Ayrıca Yenilenebilir Enerji Dergisine gönüllü destek veriyorum.
Bir şey yaparken samimi olmayı önemseyen; farklı fikirleri seven biriyim. Konferanslara, fuarlara ve teknolojik etkinliklere katılmayı ve oralardan farklı şeyler görmeyi seviyorum. Mühendisliğin dünyadaki yenilikleri sırtlayan meslek olduğunu düşünüyorum. Dünyayı daha iyi bir haline getirmek, insanlık yararına bir tane tuğla koymak en büyük hedefim.Teknolojiyi üretebilen bir ülke durumuna gelmemiz dileğiyle videomuzla sizi baş başa bırakıyoruz…
 

Episode 1

About

Merhabalar ben Semih Fatih Adem. Siz sormadan önce söyleyeyim soyadım Adem. Denizliliyim. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini bitirdim. İrlanda’da Web Developer olarak çalışıyorum. Ayrıca Yenilenebilir Enerji Dergisine gönüllü destek veriyorum.

Bir şey yaparken samimi olmayı önemseyen; farklı fikirleri seven biriyim. Konferanslara, fuarlara ve teknolojik etkinliklere katılmayı ve oralardan farklı şeyler görmeyi seviyorum. Mühendisliğin dünyadaki yenilikleri sırtlayan meslek olduğunu düşünüyorum. Dünyayı daha iyi bir haline getirmek, insanlık yararına bir tane tuğla koymak en büyük hedefim.

Teknolojiyi üretebilen bir ülke durumuna gelmemiz dileğiyle videomuzla sizi baş başa bırakıyoruz…

Aklınıza gelen herhangi bir eleştiri, fikir, proje için benimle iletişime geçebilirsiniz.