Assassins Creed 3 Dili Rusça’dan İnglizce Yapma

Bazen oyun otomatik olarak Rusça yükleniyor. Oyunu İngilizce yapmak için şunları uygulayabilirsiniz:

 1. Çalıştır (kısayol tuşu windows + r ) –> regedit
 2. 64 bit bilgisayarlar için:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Ubisoft\Assassin’s Creed 3
  tıkladığımız yerdeki(Alt kısımdaki GameUpdate’ye tıklamayın orasının language değeri farklı)
 3. Language değerini değiştirip English yapıyoruz.

Not: 32 bit bilgisayarı olanlar regeditte HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Assassin’s Creed 3 deki Language kısmını English olarak değiştirmeleri gerekli.

İyi oyunlar.

Assassins Creed 3 Dil Rusca

12 Replies to “Assassins Creed 3 Dili Rusça’dan İnglizce Yapma”

  1. Ayarlar–>Dil ayarları kısmında konuşma dilini ve altyazı dilini İngilizce yapın. Yamayı kaldırıp tekrar kurun. Yine Rusçaysa regeditteki değişikliği doğru yapıp yapmadığınızı kontrol edin. İyi oyunlar :)

 1. Hala rusça ya yardım edermisiniz lütfen. Regedit olayını yaptım resim atıyorum http://i.hizliresim.com/RYAXOo.png . Ayrıca 1.01 ve 1.02 sürümü gözüküyo burda ben bunu 1.03 yükseltmek için indirdim doğru olduğunu düşünüyorum ama hata verdi yükseltmedi.Birde rusçadayken dil ayarlarını bulmaya çalışıyorum fakat yok.ilk listede 3.ye sonra 2. ye tıklayınca parlaklık ayarı gibi şeyler açılıyor.dil ayarı hiçbiyerde bulamadım yardım edin lütfen.Teşekkürler

  1. Yaptığınız değişiklik doğru. Ama birçok AC3 sürümü var. Oyunu diğer sürümlerden açıyor olabilirsiniz. Diğer sürümlerin regeditte Language değeri varsa onlarda da bu yaptığınız işlemi tekrarlayın.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.