Youtube Video Listelerini Programsız Toplu İndirmek

Bu yazımızda bilgisayara program yüklemeden Youtube video listelerini (playlist) nasıl toplu indirebileceğimizi öğreneceğiz. (Son güncelleme Mayıs 2020)


 1. Öncelikle bir listeli Youtube linki bulalım. Listeli link derken http://www.youtube.com/watch?v=w2itwFJCgFQ&list=PL5lo6g_GZWyzS3KhLvzpx_GlUnqI6FuP6 ya da  www.youtube.com/playlist?list=PL5lo6g_GZWyzS3KhLvzpx_GlUnqI6FuP6 gibi koyu kısımda list= yazan bir link olamalı.
 2. http://youtubemultidownloader.com/playlist.html sitesine girip Playlist Link yazan yere kopyaladığımız linki yapıştırıyoruz. Linki yapıştığınız anda indirme bağlantılarını otomatik olarak dönüştürüyor.

  playlist-sarki-listesi-indirme-youtubemultidownloader

 3. Tüm listeniz indirilmeye hazır. Tek tek tıklayarak indirebilirsiniz. Fakat tek tek tıklamak istemeyenler orta kısımda bulunan uzun link listesi ile IDM ya da Free download mangerden indirme yapabilirler. Eğer IDM yüklüyse link listesine tıklayıp “Ctrl+a” ile seçip -> linkleri kopyalayıp -> IDM Görevler -> Panodan toplu indirme ekle diyerek tüm videoları aynı anda indirmeye başlayabilirsiniz.

  idm-toplu-video-indirme

 4. Eğer kalite seçimi yaparsanız sayfayı yenilemeniz ya da linki tekrar yapıştırmanız gerekebilir.
 5. Artık tüm liste karşımızda. Eğer tek video sesi indirmek isterseniz şu yazıma bakabilirsiniz. İyi indirmeler :)

Not: Listenizde çok video var, IDM’niz yoksa ve tek tek tıklamak istemiyorsanız IDM  yerine freedownloadmanager programını da kullanabilirsiniz. Bu program bedava.

“Youtube Video Listelerini Programsız Toplu İndirmek” için 25 yanıt

 1. emeğine sağlık ne güzel oldu.. teog için ingilizce 62 link vardı.. kopy paste yapalım link açılsın derken sırf yarım saat linklerle video indirme emrini verecektim.. şimdi ise sayende 30 saniyede tüm linkleri idmandan başlattım.. harikasın arkedeş..

  1. Sayfada “Quality” yazan yere tıklayıp seçeneklerden “M4A 256kb/s” veya “M4A 128kb/s” seçin. Sonra linki yapıştırın. Yukarıdaki 3. maddeyi uygulayın. İndirmeniz hazır. Kolay gelsin

  1. 1080p yi sessiz olarak indirebilirsiniz. Fakat 1080p sesliye şuan izin verilmiyor. Yakında geliştiriciler belki bir çözümünü bulur.

     1. aynı sorun bende de var.
      linki kopyalayıp panodan t. indirme diyorum
      chrome simgesi olan sayfayı indiriyo

     2. YouTube linkini değil, youtubemultidownloader sitesi ortasındaki linki IDM ye yapıştırıyorsunuz değil mi?

  1. Bende sitede sorun oldu sanmıştım. IDM paralı bi program tabi. Yine de indirebilmenize sevindim.

 2. M4A 256 KBPS denedim yine video olarak indirdi.Sadece mp3 olarak indirmek istiyorum bir çözüm var mıdır?

   1. Aynen ses olarak indiriyor ama uzantısı m4a. İsterseniz https://www.ytbmp3.com sitesine playlisti yapıştırın. Sayfanın en altındaki download butonuna tıklayın. Zip halinde tüm videoları mp3 olarak veriyor.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.