Youtube Video Listelerini Programsız Toplu İndirmek

Youtube videolarını programlı ya da programsız indirmenin bir çok yolu var. Bu yazımızda bilgisayara program yüklemeden Youtube oynatma listelerini nasıl toplu indirebileceğimizi öğreneceğiz. Aşağıdaki adımlar telefon için de aynıdır. Bilgisayarsız bile toplu indirme yapabilirsiniz.


 1. Öncelikle bir listeli Youtube linki bulalım. Listeli link derken https://www.youtube.com/watch?v=rSQNi5sAwuc&list=PLOGi5-fAu8bErXPRWXzSp1s2xcKSE3AUR ya da https://www.youtube.com/playlist?list=PLOGi5-fAu8bErXPRWXzSp1s2xcKSE3AUR gibi koyu kısımda olduğu gibi list= yazan bir link olmalı.
 2. http://youtubemultidownloader.net/playlist.html sitesine girip Playlist Link yazan yere kopyaladığınız linki yapıştırın. Linki yapıştığınız anda indirme bağlantılarını otomatik olarak dönüştürüyor.playlist-sarki-listesi-indirme-youtubemultidownloader
 3. Tüm listeniz indirilmeye hazır. Tek tek tıklayarak indirebilirsiniz. Fakat tek tek tıklamak istemeyenler orta kısımda bulunan uzun link listesi ile IDM ya da Free Download Manager’den indirme yapabilirler. Eğer bu programlardan biri yüklüyse link listesine tıklayıp “Ctrl+a” ile hepsini seçip -> linkleri kopyalayıp -> IDM Görevler -> Panodan toplu indirme ekle diyerek tüm videoları aynı anda indirmeye başlayabilirsiniz.idm-toplu-video-indirme

Notlar: Eğer kalite seçimi yaparsanız sayfayı yenilemeniz ya da linki tekrar yapıştırmanız gerekebilir.

Sadece video müziği indirmek için şu yazıma bakabilirsiniz.

Listenizde çok video var ve IDM’niz yoksa Free Download Manager programını da kullanabilirsiniz. Bu program bedava.

27 Replies to “Youtube Video Listelerini Programsız Toplu İndirmek”

 1. emeğine sağlık ne güzel oldu.. teog için ingilizce 62 link vardı.. kopy paste yapalım link açılsın derken sırf yarım saat linklerle video indirme emrini verecektim.. şimdi ise sayende 30 saniyede tüm linkleri idmandan başlattım.. harikasın arkedeş..

  1. Sayfada “Quality” yazan yere tıklayıp seçeneklerden “M4A 256kb/s” veya “M4A 128kb/s” seçin. Sonra linki yapıştırın. Yukarıdaki 3. maddeyi uygulayın. İndirmeniz hazır. Kolay gelsin

  1. 1080p yi sessiz olarak indirebilirsiniz. Fakat 1080p sesliye şuan izin verilmiyor. Yakında geliştiriciler belki bir çözümünü bulur.

     1. aynı sorun bende de var.
      linki kopyalayıp panodan t. indirme diyorum
      chrome simgesi olan sayfayı indiriyo

     2. YouTube linkini değil, youtubemultidownloader sitesi ortasındaki linki IDM ye yapıştırıyorsunuz değil mi?

  1. Bende sitede sorun oldu sanmıştım. IDM paralı bi program tabi. Yine de indirebilmenize sevindim.

 2. M4A 256 KBPS denedim yine video olarak indirdi.Sadece mp3 olarak indirmek istiyorum bir çözüm var mıdır?

  1. Yanlış oldu video değil ama mp3 uzantılı olmadığı için araç teyplerinde çalmama riski var.

   1. Aynen ses olarak indiriyor ama uzantısı m4a. İsterseniz https://www.ytbmp3.com sitesine playlisti yapıştırın. Sayfanın en altındaki download butonuna tıklayın. Zip halinde tüm videoları mp3 olarak veriyor.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.